Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Żywioły Saszy – Ogień

Żywioły Saszy – Ogień

Nov. 17, 2020
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Nov. 17, 2020

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Żywioły Saszy – Ogień online

Żywioły Saszy – Ogień: Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

Obsada serialu:

Na początku sierpnia ruszyły zdjęcia do nowego serialu „Żywioły Saszy — Ogień”. Produkcja Player Original jest inspirowana prozą Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki — profilerki kryminalnej, która wraca do Polski z Wielkiej Brytanii i otrzymuje pierwsze zadanie — wcieli się Magdalena Boczarska. Jak wynika z informacji prasowych, premiera serii została zaplanowana jeszcze na jesień br.

Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna i inni

Magdalena Boczarska o serialu

Magdalena Boczarska: Mam świadomość tego, że zarówno seria „Cztery żywioły”, jak i postać Saszy Załuskiej, którą stworzyła Katarzyna Bonda są już w pewnym sensie kultowe. Dlatego towarzyszy mi mieszanka ekscytacji i tremy, bo ta rola wymagała ode mnie zmierzenia się z wyobrażeniami czytelników na temat tego, jaka jest Sasza. Wojciech Pszoniak, mój profesor powiedział kiedyś, że premiera jest jak poród, a to co zrobiliśmy jest jak nowo narodzone dziecko, które wypuszcza się w świat i nigdy do końca nie wiadomo, jakie będą jego losy. Dodatkowo, emocje te są wzmożone przez okoliczności, w jakich powstawał serial.

Żywioły Saszy – Ogień

Żywioły Saszy – Ogień
Oryginalny tytuł Żywioły Saszy
Data pierwszej emisji Nov. 17, 2020
Sezony 1
Odcinki 7
Średnia Długość 40 minut
Udostępniono13

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Karppi
Behawiorysta
Outsider
Wyznanie
The Confession Killer
BLACK LAGOON
The Following
Dochodzenie
Zaprzysiężeni – Blue Bloods
Obserwowani
Endeavour
Olivia
×