Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Zostań przy mnie – Stay Close

Zostań przy mnie – Stay Close

Dec. 31, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 31, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć Zostań przy mnie – Stay Close serial online?

Zostań przy mnie – Stay Close: Dreszcz emocji, trzymająca w napięciu historia i tajemnice minionych zbrodni, które właśnie zaczynają wychodzić na jaw. Serial „Zostań przy mnie” próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak dobrze można znać drugą osobę. Każdy z czterech głównych bohaterów — Megan (Cush Jumbo) pracująca matka trójki dzieci, Ray (Richard Armitage), niegdyś obiecujący fotoreporter, Broome (James Nesbitt) detektyw, który nie jest w stanie zapomnieć o nierozwiązanej sprawie zaginięcia sprzed wielu lat, i Lorraine (Sarah Parish), dawna przyjaciółka Megan — skrywa przed swoimi najbliższymi mroczne sekrety.

Opis serialu

Wzorowa matka i żona – Megan Pierce. Niespełniony fotograf, a obecnie paparazzi – Ray Levine. Często zaglądający do kieliszka i dobijający do emerytury detektyw Broome z nierozwiązaną sprawą zaginięcia Stewarta Greena… Tych troje łączą mroczne sekrety, których istnienia nie podejrzewają nawet ich najbliżsi. Przeszłość zapisała na swych kartach wydarzenia, które mogą zrujnować życie każdego z nich. Przeszłość powraca, by ich prześladować, grożąc zrujnowaniem życia nie tylko ich samych, ale również bliskich im osób. Jaki będzie ich następny ruch? Życie fotoreporterki, mamy piłkarza i detektyw z wydziału zabójstw zakłóca straszne wydarzenie z przeszłości. Kolejne tajemnicze zaginięcie mężczyzny, dokładnie w siedemnastą rocznicę zniknięcia Greena, ujawni łańcuch zbrodni, których nikt dotąd ze sobą nie powiązał.

Fabuła serialu

Megan Pierce (Cush Jumbo) to była striptizerka, która jest obecnie pracującą matką trójki dzieci. Ray Levine (Hobbit’s Richard Armitage) jest niegdyś obiecującym fotografem dokumentalnym. Michael Broome (James Nesbitt) to detektyw, który nie może porzucić nierozwiązanej sprawy zaginionej osoby. Lorraine Griggs (Sarah Parrish) jest jedną ze starych przyjaciółek Megan, która powraca do swojego życia. Kiedy przeszłość dotyka wszystkich czterech ludzi, grozi zrujnowaniem ich życia i życia ludzi wokół nich.

Zostań przy mnie - Stay Close

Zostań przy mnie – Stay Close
Oryginalny tytuł Stay Close
Data pierwszej emisji Dec. 31, 2021
Sezony 1
Odcinki 8
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Życie na Marsie
Bunt!
Partnerzy
Śmierć na 1000 sposobów
Herb piratów
Strike – Cormoran Strike
Ekipa
Prawdziwa historia rodu Borgiów – Borgia
Hunters
BH90210
Singielka
Hello Mr. Gu
×