Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Wojownik – Warrior

Wojownik – Warrior

Apr. 05, 2019
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Oct. 02, 2020
1Sezon 1 Apr. 05, 2019

Twórca

Obsada

Jason Tobin isJun Fils
Jun Fils
Dianne Doan isMai Ling
Mai Ling
Kieran Bew isOfficier “Big Bill” O’Hara
Officier “Big Bill” O’Hara
Joanna Vanderham isPenelope Blake
Penelope Blake
Tom Weston-Jones isRichard Lee
Richard Lee
Hoon Lee isWang Chao
Wang Chao
Langley Kirkwood isWalter Buckley
Walter Buckley

Opis

Gdzie obejrzeć serial Wojownik online za darmo?

Wojownik rozgrywa się po wojnie secesyjnej w chińskiej dzielnicy miasta San Francisco. Jego fabuła skupia się na przybyłym z Chin młodym mężczyźnie, który ma niezwykły talent do sztuk walki. Wdaje się on w krwawe zatargi z gangami z chińskiej dzielnicy. Produkcja powstała na bazie pomysłu Bruce’a Lee.

Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm jest cudownym dzieckiem sztuk walki, który przybywa w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco, gdzie zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Chinatown.

Recenzja serialu:

W serialu od razu rzuca widza w środa konfrontacji Młodego Juna i Ah Sahma z szefem Hop Wei. Cała sytuacja rozwija się i kończy tak błyskawicznie, że można czuć niedosyt, a wręcz rozczarowanie. Raz, dwa, Młody Jun zostaje szefem i idziemy dalej. Można mieć problem, bo coś tak kluczowego dla dalszego rozwoju historii zostało zaledwie liźnięte. Potraktowano to za szybko i bardzo powierzchownie. Notabene dobrze wiedzieć, że inni zaczynają dostrzegać wpływ Ah Sahna na Młodego Juna. Skoro nawet Chow widzi, że bohater ma jakieś niecne cele, to na pewno może pójść w ciekawym kierunku. Nie powiedziałbym, że Ah Sahna świadomie kopałby dołki pod Młodym Junem i ich przyjaźń wydaje się prawdziwa, ale nie zdziwię się, jeśli ten konflikt się zaostrzy.

Gdy Ah Toy i jej pomagierka ruszają do akcji, zawsze jest zaskakująco. W tym przypadku mamy doskonały dowód na to, że same sceny akcji bez emocjonalnego i fabularnego znaczenia nie miałyby takiej mocy. Gdy kobiety zaczynają siekać oprawców w domu uciech, ten festiwal przemocy ma sens i wzbudza oczekiwaną satysfakcję. Zwłaszcza że pod względem choreografii twórcy zawsze zaskakują jakimś brutalnym rozwiązaniem czy wykończeniem, pokazując spore pokłady kreatywności. Mam tylko nadzieję, że twórcy nie zmienią Ah Toy w naiwną dziewczynę, bo sytuacja z jej partnerem od interesów wydaje się podejrzanie niechybnie iść w tym kierunku. To byłoby rozczarowujące, ale biorąc pod uwagę scenę w rzeźni, można raczej spodziewać się otwartego konfliktu.

Wojownik - Warrior

Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Wojownik – Warrior
Oryginalny tytuł Warrior
Oceny z TMDb 7.8 150 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 05, 2019
Data ostatniej emisji Nov. 20, 2020
Sezony 2
Odcinki 20
Średnia Długość 55 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

For Life
Prawo i porządek: Sekcja specjalna
Niezapomniane – Unforgotten
The Hardy Boys
Śledczy do pary
Agenci NCIS: Los Angeles
Detektyw Murdoch
Syn marnotrawny – Prodigal Son
Przestępcy z monitoringu
The Equalizer
Power Rangers
Jednostka 19 – Station 19
×