Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Sintonia

Sintonia

Aug. 09, 2019
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

3Sezon 3 Jul. 13, 2022
2Sezon 2 Oct. 27, 2021
1Sezon 1 Aug. 09, 2019

Opis

Gdzie obejrzeć Sintonia serial online?

Sintonia: Trójka nastolatków z faweli w São Paulo goni za marzeniami, starając się przy tym nie zatracić siebie w świecie kreowanym przez muzykę, religię i narkotyki.

O czym jest serial netflixa?

„Sintonia” stanowi obraz świata muzyki, zbrodni i religii w brazylijskim São Paulo, pokazany przez pryzmat trzech postaci. Doni, Nando i Rita dorastali w jednej faweli, gdzie ścieżką dźwiękową życia był funk, handel narkotykami nikogo nie dziwił, a drogę wskazywał kościół ewangelicki. Choć przyjaciele z dzieciństwa wybrali różne ścieżki, idąc przez życie, zrozumieli, że marzenia mogą osiągnąć wyłącznie wtedy, gdy będą się wspierać nawzajem w swojej wędrówce.

Obsada serialu

W brazylijskim serialu w rolach głównych występują: Jottapê Carvalho, Christian Malheiros i Bruna Mascarenhas.Twócą serialu jest Kondzilla, brazylijski scenarzysta i reżyser oraz założyciel wytwórni płytowej KondZilla Records. Serial  zadebiutował na Netflix 9 sieprnia br. i z miejsca stała się hitem. Jak podaje serwis TV Time brazylijska produkcja zanotowała największy wzrost oglądalności i obecnie znajduje się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji w serwisie (dane z tygodnia 5-11.08). „Sintoria” w rankingu TV Time wyprzedziła takie seriale jak: „GLOW”, „Preacher” oraz „Telefonistki”.

Sintonia

Sintonia
Sintonia
Sintonia
Sintonia
Sintonia
Oryginalny tytuł Sintonia
Oceny z TMDb 8 25 głosy
Data pierwszej emisji Aug. 09, 2019
Data ostatniej emisji Oct. 27, 2021
Sezony 2
Odcinki 12
Średnia Długość 44 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Zapiski młodego lekarza
Tajemnica Amy
Dzień
Kryptonim Turyści
Queen of the South
Absentia
Trzynaście powodów
Bates Motel
9-1-1
Dynastia
Tom Clancy’s Jack Ryan
To nie jest OK
×