Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Mamuśka – Mom

Mamuśka – Mom

Sep. 23, 2013
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

8Sezon 8 Nov. 05, 2020
7Sezon 7 Sep. 26, 2019
6Sezon 6 Sep. 27, 2018
5Sezon 5 Nov. 02, 2017
4Sezon 4 Oct. 27, 2016
3Sezon 3 Nov. 05, 2015
2Sezon 2 Oct. 30, 2014
1Sezon 1 Sep. 23, 2013

Twórca

Obsada

Allison Janney isBonnie Plunkett
Bonnie Plunkett
Jaime Pressly isJill Kendall
Jill Kendall
Beth Hall isWendy Harris
Wendy Harris
William Fichtner isAdam Janikowski
Adam Janikowski
Mimi Kennedy isMarjorie Armstrong-Perugian
Marjorie Armstrong-Perugian
Kristen Johnston isTammy Diffendor
Tammy Diffendor

Opis

Gdzie obejrzeć serial Mamuśka – Mom online za darmo?

Mamuśka skupia się na Christy, samotnej matce, która niedawno poradziła sobie z problemem alkoholowym, a obecnie stara się poukładać swoje życie w Napa Valley. Walcząca o samodzielność młoda kobieta pozwala zamieszkać u siebie swojej mamie, która ma problemy finansowe.

Recenzja serialu:

Gama gagów twórców Mom jest niezwykle uboga. Po trzech odcinkach ich liczbę można policzyć na palcach jednej ręki, gdyż ciągle powtarzają się te same, ograne i nudne schematy. Na przykład mamy Bonnie (Alison Janney) – non stop żartującą ze swojego życia erotycznego i traktującą dzieci z przymrużeniem oka. Biorąc to pod uwagę, widać dziwaczne i niekonsekwentne zachowanie – z jednej strony jest dojrzała i karci Violet, z drugiej zaś wyciąga kasę od młodego. Ni to śmieszne, ni to mądre.

Najgorzej jednak jest z Christy, która tym razem idzie na randkę. To kompletna katastrofa, a obecność niezłego aktora komediowego w osobie Justina Longa nie pomaga ani trochę. Rzekłbym nawet, że jedynie dolewa oliwy do ognia, tworząc efekt wprowadzający w zażenowanie i zmuszający do wewnętrznej walki o dokończenie seansu. W żadnej nowej komedii sezonu nie widziałem tak wtórnych gagów, do tego z tak miernym wykonaniem. Nieustannie miałem wrażenie, że oglądam coś, co już wielokrotnie pokazywano w o wiele lepszym stylu.

Do tego jeszcze jest też relacja Christy z szefem, która opiera się ciągle na tym samym. Ponownie coś mu robi, lecz tym razem nie jest to tak zabawne jak poprzednio. Postać grana przez Corddry’ego zupełnie nic nie wnosi do tego serialu. Jest nijaka jak wszyscy męscy bohaterowie Mom.

Sukcesem drugiego odcinka były komiczne sytuacje związane z nietypowymi relacjami bohaterek i niecodziennymi wydarzeniami z ich życia. Nie czuć tego w trzecim odcinku, gdzie scenarzyści poszli w innym kierunku, tworząc historię po linii najmniejszego oporu. Nie pomaga w tym wszystkim też Anna Faris, której bohaterka staje się nudna i momentami irytująca.

Mom ma swoje momenty, kiedy można się uśmiechnąć, ale jest ich zdecydowanie za mało w tym odcinku. W poprzednim można było się pośmiać, ale teraz nie jestem już taki pewien, czy coś z tego serialu da się jeszcze wyciągnąć.

Mamuśka - Mom

Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Mamuśka – Mom
Oryginalny tytuł Mom
Oceny z TMDb 7.1 300 głosy
Data pierwszej emisji Sep. 23, 2013
Data ostatniej emisji Nov. 19, 2020
Sezony 8
Odcinki 157
Średnia Długość 23 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

For Life
Kung Fu
Historia wulgaryzmów
Potężne Kaczory: Sezon na zmiany
Black Lightning
Law & Order: Organized Crime
Marcella
Home Economics
Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes
Na tafli marzeń – Zero Chill
Mr. Mayor
NCIS: Nowy Orlean
×