Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Love Life

Love Life

May. 27, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Oct. 28, 2021
1Sezon 1 May. 27, 2020

Twórca

Sam Boyd
Twórca

Obsada

Punkie Johnson isIda Watkins
Ida Watkins
Keith David isNarrator (voice)
Narrator (voice)

Opis

Gdzie obejrzeć Love Life serial online?

Love Life: Świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz to, w jaki sposób ludzie, których spotykamy wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy decydujemy się zostać z kimś na zawsze. Produkcja jest antologią z gatunku komedii romantycznej, która w zamiarze w każdym sezonie ma śledzić historię związków innej bohaterki lub bohatera.

Recenzja serialu

Śledzimy losy Darby na przestrzeni lat, obserwujemy rozwój jej kariery, przyjaźnie, w jednym z odcinków cofamy się nawet do jej licealnych wspomnień i nagle okazuje się, że dziesięć półgodzinnych odcinków to za mało, a serial ostatecznie łapie zadyszkę, nie wiedząc, na czym ostatecznie się skupić. Koniec końców wątki zostają spłycone, związki – poza relacją z toksycznym Magnusem – dostarczają opowieści na pół godziny (zauroczenie, rozczarowanie jednej ze stron, zerwanie) i wydają się nie wywierać na bohaterkę i jej życie większego wpływu. Niestety, ciężko jest zanurzyć się w relację dwojga ludzi w pół godziny; tym samym najlepiej wypadają wątki poboczne, powracające. I tak epizod poświęcony matce naprawdę zręcznie opowiedział o problematyce zależności między nią a Darby, ciężko jednak odnieść go do pozostałych – wydają się ze sobą absolutnie nie korespondować. Świetnie wypada też motyw kłopotliwego związku z łamiącą się przyjaciółką, Sarą, której historia – gdyby sezon skupił się właśnie na niej – mogłaby okazać się znacznie ciekawsza.

Fabuła serialu

Sam Boyd, twórca Love Life, zwraca słuszną uwagę na to, jak wartościowa jest analiza wzorców, w których utknęliśmy, i serwuje kilka interesujących spostrzeżeń na temat autodestrukcji. Boi się jednak podjąć ryzyko, eksperymentować; wielokrotnie ulega i decyduje się na odtwórstwo, o które serial się potyka, zaliczając bolesny upadek. Te wszystkie nieudane próby nawiązania połączenia pozbawione są istotnego i wiarygodnego ciężaru. Serial wciąż najlepszy jest wtedy, gdy stara się nas rozbawić i gdy pokazuje, jak nieromantyczne związki Darby w pewien sposób regulują jej zachowania i oczekiwania. Tym większa szkoda, że z tych romantycznych wydaje się wynikać naprawdę niewiele.

Love Life

Love Life
Love Life
Love Life
Love Life
Oryginalny tytuł Love Life
Oceny z TMDb 7.7 38 głosy
Data pierwszej emisji May. 27, 2020
Data ostatniej emisji Oct. 28, 2021
Sezony 2
Odcinki 20
Średnia Długość 30 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kraina Lovecrafta – Lovecraft Country
Outsourced
Terror
Trust Me
Goldbergowie
3 Caminos
Pippi Langstrumpf
October Faction
Królowe krzyku
Ścigany
Morderstwa w Sandhamn
W obronie syna
×