Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Lato w Cielo Grande

Lato w Cielo Grande

Feb. 16, 2022
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 16, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Lato w Cielo Grande serial online?

Serial Lato w Cielo Grande to połączenie akcji, romansu, mnóstwa tajemnic i uroczych przerywników muzycznych. Kolejny serial dla dzieci i młodzieży zabiera nas, w środku zimy, w iście wakacyjny czas. Co wiemy o nowej serialowej produkcji Netfliksa? Zawody wakeboardingu przyciągają do Argentyny uznaną zawodniczkę z Meksyku, która oprócz zwycięstwa ma też inny cel — odkryć rodzinną tajemnicę.

Opis i obsada serialu

Serial Lato w Cielo Grande to pogodna, wakacyjna, ale nie pozbawiona tajemnic i akcji opowieść, która przeznaczona jest dla nastolatków. Barwna, pewna zwrotów akcji historia przeplatana jest przerywnikami muzycznymi i sporą ilością romansu i pierwszych wakacyjnych miłości. Opowieść przenosi nas do starego hotelu, w głębi argentyńskiej delty. Jej bohaterami jest grupka młodzieży. Pewnego dnia zawody wakeboardingu przyciągają do Argentyny mieszkankę i zawodniczkę z Meksyku. Poznaje ona grupę ludzi, którzy walczą o uratowanie wspomnianego hotelu, ale biorą także udział w zawodach. Dziewczyna oprócz uczestnictwa w nich, zamierza odkryć rodzinną tajemnicę.

W serialu występują: Abril di Yorio, Pilar Pascual, Víctor Varona, Thais Rippel, Francisco Bass, Luan Brum, Fernando Monzo i inni.

Lato w Cielo Grande

Lato w Cielo Grande
Lato w Cielo Grande
Oryginalny tytuł Cielo grande
Oceny z TMDb 8.5 2 głosy
Data pierwszej emisji Feb. 16, 2022
Data ostatniej emisji Feb. 16, 2022
Sezony 1
Odcinki 11
Średnia Długość 30 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Oficerowie
Jej Szerokość Afrodyta
Jesteś moim życiem – Sos mi vida
W rytmie serca
Powracający
Lalka
Kłamstwa na sprzedaż – House of Lies
Nie igraj z aniołem
Opowiedz mi bajkę
The Bridge: Na granicy
Ostatni okręt
Lilyhammer
×