Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Kung Fu

Kung Fu

Apr. 07, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Apr. 07, 2021

Twórca

Obsada

Olivia Liang isNicky Shen
Nicky Shen
Tan Kheng Hua isMei-Li Shen
Mei-Li Shen
Shannon Dang isAlthea Shen
Althea Shen
Eddie Liu isHenry Yan
Henry Yan
Gavin Stenhouse isEvan Hartley
Evan Hartley
Vanessa Kai isPei-Ling Zhang
Pei-Ling Zhang
Tony Chung isDennis Soong
Dennis Soong
Tzi Ma isJin Shen
Jin Shen

Opis

Gdzie obejrzeć Kung Fu serial online?

Kung Fu to historia o Nicky Shen (Olivia Liang), która rzuciła college i udała się do Chin. Tam żyje i trenuje w świątyni mnichów Shaolin. Kiedy wraca do San Francisco, odkrywa, że jej miasto jest opanowane przez przestępców i korupcję. Jej rodzice Jin (Tzi Ma) oraz Mei-Li (Kheng Hua Tan) są na łasce chińskiej triady. Opierając się na sztukach walki oraz na wartościach nabytych w Shaolin, kobieta decyduje się bronić swojej społeczności i wymierzyć sprawiedliwość. Jednocześnie szuka bezlitosnego zabójcy, który zabił jej mistrzynię Pei-Ling, a który teraz ma ją na celowniku.

Fabuła serialu

Główną bohaterkę zagrała Olivia Liang występująca do tej pory w takich serialach jak „Legacies”, „Into the Dark”, „Grey’s Anatomy” i „One Day at a Time”. Serial dla stacji The CW stworzyła Christina M. Kim, która pełniła rolę scenarzysty i producenta wykonawczego.

Serial opowie o młodej dziewczynie pochodzenia chińsko-amerykańskiego, która kończy szkołę i wyrusza w podróż do starożytnego klasztoru w Chinach. Kiedy wraca do rodzinnego miasta, odkrywa, że na ulicach rządzi przemoc i korupcja. Nicky wykorzystuje swoje umiejętności, aby chronić swoją społeczność i wymierzyć sprawiedliwą karę przestępcom. Dziewczyna zajmuj się również poszukiwaniem zabójcy jej mentora.

„Kung Fu” to nowa wersja serialu z lat 70. Bohaterką będzie młoda Amerykanka chińskiego pochodzenia, która rezygnuje ze studiów i wyjeżdża do odizolowanego od świata klasztoru w Chinach, gdzie odmienia całe swoje życie. Kiedy wraca do domu, używa umiejętności, których nauczyli ją mnisi, do walki o sprawiedliwość. W roli głównej znana z „Legacies” Olivia Liang. Na razie nie ma polskiej daty premiery.

Kung Fu

Kung Fu
Kung Fu
Oryginalny tytuł Kung Fu
Oceny z TMDb 8 2 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 07, 2021
Sezony 1
Odcinki 2
Średnia Długość 42 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Przeminęło (2020)
Dawno, dawno temu w krainie czarów
Piękna i bestia
Black Lightning
Matki, żony i kochanki
Ludzie i bogowie
Big Sky
Trust
Specjalista od niczego
Utopia
House of the Dragon
Bananowy doktor – Royal Pains
×