Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Frayed

Frayed

Sep. 26, 2019
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Sep. 29, 2021
1Sezon 1 Sep. 26, 2019

Opis

Gdzie obejrzeć Sintonia serial online?

Sintonia: Trójka nastolatków z faweli w São Paulo goni za marzeniami, starając się przy tym nie zatracić siebie w świecie kreowanym przez muzykę, religię i narkotyki.

O czym jest serial netflixa?

„Sintonia” stanowi obraz świata muzyki, zbrodni i religii w brazylijskim São Paulo, pokazany przez pryzmat trzech postaci. Doni, Nando i Rita dorastali w jednej faweli, gdzie ścieżką dźwiękową życia był funk, handel narkotykami nikogo nie dziwił, a drogę wskazywał kościół ewangelicki. Choć przyjaciele z dzieciństwa wybrali różne ścieżki, idąc przez życie, zrozumieli, że marzenia mogą osiągnąć wyłącznie wtedy, gdy będą się wspierać nawzajem w swojej wędrówce.

Obsada serialu

W brazylijskim serialu w rolach głównych występują: Jottapê Carvalho, Christian Malheiros i Bruna Mascarenhas.Twócą serialu jest Kondzilla, brazylijski scenarzysta i reżyser oraz założyciel wytwórni płytowej KondZilla Records. Serial  zadebiutował na Netflix 9 sieprnia br. i z miejsca stała się hitem. Jak podaje serwis TV Time brazylijska produkcja zanotowała największy wzrost oglądalności i obecnie znajduje się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji w serwisie (dane z tygodnia 5-11.08). „Sintoria” w rankingu TV Time wyprzedziła takie seriale jak: „GLOW”, „Preacher” oraz „Telefonistki”.

Frayed

Frayed
Frayed
Frayed
Frayed
Oryginalny tytuł Frayed
Oceny z TMDb 7.7 6 głosy
Data pierwszej emisji Sep. 26, 2019
Data ostatniej emisji Oct. 13, 2021
Sezony 2
Odcinki 12
Średnia Długość 46 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Iluminacja – Enlightened
U nas w Filadelfii
The Trip
Truth Be Told
Good Girls
Baby Daddy
Afterparty
Monsters at Work
Fresh Off the Boat
Cudotwórcy
BrzydUla
Vikingane
×