Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Clarice

Clarice

Feb. 11, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 11, 2021

Twórca

Obsada

Rebecca Breeds isClarice Starling
Clarice Starling
Kal Penn isEmin Grigoryan
Emin Grigoryan
Nick Sandow isMurray Clarke
Murray Clarke
Michael Cudlitz isPaul Krendler
Paul Krendler
Lucca De Oliveira isTomas Esquivel
Tomas Esquivel
Devyn A. Tyler isArdelia Mapp
Ardelia Mapp

Opis

Gdzie obejrzeć Clarice serial online?

Clarice: Rebecca Breeds wciela się w agentkę FBI Clarice Starling, która zajmuje się rozwiązywaniem trudnych spraw kryminalnych. Fabuła osadzona jest pół roku po wydarzeniach z filmu i książki Milczenie owiec.

Nowy serialowy thriller stacji CBS, którego główną bohaterką jest tytułowa Clarice Sterling, agentka FBI, bardzo dobrze znana z powieści Milczenie owiec a następnie z jej ekranizacji, gdzie w postać wcieliła się Jodie Foster. Akcja serialu rozgrywa się rok po wydarzeniach z Milczenia i opowie jedną, dużą historię, nie będzie zatem produkcją z gatunku kryminalnego procedurala. W roli głównej w serialu występuje Rebecca Breeds. W sieci pojawił się pierwszy, krótki teaser thrillera, który ukazuje pierwsze sceny z projektu. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Opis i obsada serialu:

Serialowy sequel Milczenia owiec, którego akcja rozgrywać będzie się rok po wydarzeniach ukazanych w thrillerze Jonathana Demme. Główną bohaterką produkcji CBS będzie agentka FBI, Clarice Starling, w którą w filmie wcielała się Jodie Foster. Serialowa Clarice, którą portretować będzie Rebecca Breeds, koszmarne przeżycia z seryjnym mordercą Hannibalem Lecterem ma już za sobą. Jak się jednak okazuje, kwestie praw do postaci granej w filmie przez Anthony’ego Hopkinsa są bardzo skomplikowane. Co za tym idzie, twórcy zapowiedzianej produkcji CBS nie będą mogli legalnie używać w serii jego imienia.

Prawa do postaci z powieści Thomasa Harrisa są podzielone pomiędzy MGM i Dino De Laurentiis Company. Clarice zdobyła prawa tylko do niektórych postaci – a dokładnie tych, które nie wystąpiły w serialu Hannibal.

W pozostałych rolach Michael Cudlitz, Lucca de Oliveira, Kal Penn, Nick Sandow, Devyn Tyler i Marnee Carpenter. Jenny Lumet i Alex Kurtzman stworzyli serial i wyprodukowali go wraz z Elizabeth Klaviter i Heather Kadin. MGM Television i CBS Studios produkują we współpracy z Kurtzman’s Secret Hideout.

Clarice

Clarice
Clarice
Oryginalny tytuł Clarice
Data pierwszej emisji Feb. 11, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Geniusz – Genius
The Eddy
Bastion – The Stand
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Czarny narcyz – Black Narcissus
Mały zgon
A Million Little Things
Mroczne materie
Dopasowani – The One
Księga czarownic
Invincible
Ty – You
×