Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Chirurdzy – Grey’s Anatomy

Chirurdzy – Grey’s Anatomy

Mar. 27, 2005
Twoja ocena: 6
4.5 2 głosów

Sezony i odcinki

18Sezon 18 Sep. 30, 2021
17Sezon 17 Nov. 12, 2020
16Sezon 16 Sep. 26, 2019
15Sezon 15 Sep. 27, 2018
14Sezon 14 Sep. 28, 2017
13Sezon 13 Sep. 22, 2016
12Sezon 12 Sep. 24, 2015
11Sezon 11 Sep. 25, 2014
10Sezon 10 Sep. 26, 2013
9Sezon 9 Sep. 27, 2012
8Sezon 8 Sep. 22, 2011
7Sezon 7 Sep. 23, 2010
6Sezon 6 Sep. 24, 2009
5Sezon 5 Sep. 25, 2008
4Sezon 4 Sep. 27, 2007
3Sezon 3 Sep. 21, 2006
2Sezon 2 Sep. 25, 2005
1Sezon 1 Mar. 27, 2005

Twórca

Obsada

Ellen Pompeo isMeredith Grey
Meredith Grey
Chandra Wilson isMiranda Bailey
Miranda Bailey
James Pickens Jr. isRichard Webber
Richard Webber
Justin Chambers isAlex Karev
Alex Karev
Vanessa Bell Calloway isLucinda Gamble
Lucinda Gamble

Opis

Gdzie oglądać serial Chirurdzy – Grey’s Anatomy online za darmo?

Serial Chirurdzy – Grey’s Anatomy opowiada o perypetiach lekarzy i stażystów ze szpitala Seattle Grace. Ukazuje zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne. Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey (Ellen Pompeo), córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż.Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowanie się despotycznym przełożonym. W przypadku Meredith (Ellen Pompeo) pojawia się kolejny problem gdy orientuje się ona, że jej kochanek Derek (Patrick Dempsey) jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith (Ellen Pompeo) poznajemy także Izzie Stevens (Katherine Heigl), George’a O’Malley’a (T.R. Knight), Christine Yang (Sandra Oh) i Alex’a Karev’a (Justin Chambers). Wszyscy oni muszą słuchać poleceń zgryźliwej wrednej dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson), zwanej „Nazi”. Meredith (Ellen Pompeo) ukrywa przed przyjaciółmi prawdę o ciężko chorej matce, o talencie której wciąż krążą plotki po szpitalnych korytarzach. Izzie to prosta dziewczyna, która zarabiała na studia pracą modelki i nadal jest za uważana za „ładną buzię”. George (T.R. Knight) to chłopak z sąsiedztwa, który zazwyczaj mówi i robi to czego nie powinien w danej chwili, niezdara. Christine (Sandra Oh) jest pełna energii i współzawodnictwa co nie przeszkadza jej w robieniu wszystkiego po swojemu. Pełen ambicji Alex (Justin Chambers) maskuje swe klasowe pochodzenie pod maską arogancji.

Recenzja serialu:

Pandemia trwa w najlepsze, a dzielni lekarze w Seattle próbują opanować wszystko, co wysypuje im się z rąk. Za pomocą Richarda, który wraz z nami przekracza progi szpitala po raz pierwszy od poprzedniej serii, dowiadujemy się, jak bardzo jest źle. Jednak nie tylko smutną, zamaskowaną rzeczywistość jest nam dane oglądać – twórcy wracają z nami do przeszłości, do wydarzeń, które odbyły się dokładnie po zakończeniu ostatniego odcinka szesnastego sezonu. Co nas czeka? Różne życiowe zawirowania.

Jako ze twórcy musieli nagle zamknąć ostatni sezon, widać, że próbowali jak najszybciej połączyć wszystko, co się miało wydarzyć, z tym, co się dzieje teraz. I nie zawsze to dobrze wychodzi. Na przykład cały genialny wątek z DeLucą i dziewczyną, która okazała się jednak porwana, został zamknięty w kilku scenach. Jasne, wszystko skończyło się dobrze, ale nie czuć już tych emocji, a cała sytuacja wydawała się bardzo sucha i zbyt sielankowa. Serialowa deus ex machina rzadko działa dobrze i tu mamy świetny tego przykład. Również kwestia choroby DeLuci zostaje jakoś zawieszona w przestrzeni i trochę trudno stwierdzić, w jaką stronę pójdzie cały wątek. Albo czy w ogóle pójdzie.

Jednak to nie jedyne uproszczenia, które nas czekają. Od kiedy Jackson i Vicki znów randkują? Całe te ich pierwsze sceny wydawały się trochę dziwne, ale może cała historia była bardziej opowiedziana w Jednostce 19, której nie oglądam, wiec prawdopodobnie brakuje mi zwyczajnie wiedzy (ale wtedy to nie do końca dobrze świadczy o twórcach, nie dbających o widzów, którzy nie muszą oglądać obu seriali naraz). Jednak najgorzej został przedstawiony cały wątek pomiędzy Weberem a jego żoną, Catherine. Końcowe odcinki ostatniego sezonu pokazywały ogromną awanturę, nie skłamię, mówiąc, że zwiastowały rozwód. A tu nagle dostajemy kilka scen w drugim odcinku, bum! I gotowe, Weber i dr Fox są już pogodzeni. Nie do końca wygląda to tak naturalnie, jak powinno.

Chirurdzy - Grey's Anatomy

Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Oryginalny tytuł Grey's Anatomy
Oceny z TMDb 7.7 2,648 głosy
Data pierwszej emisji Mar. 27, 2005
Data ostatniej emisji Apr. 09, 2020
Sezony 16
Odcinki 362
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono17

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Las
Waco
Maski szpiega – Legends
M jak miłość
Gwiezdne wrota: Wszechświat
Zagubieni
Słodkie magnolie
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
Spisek przeciwko Ameryce
Terminator: Kroniki Sary Connor
Ruchome piaski
Bel-Air 2022
×