Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


To musi być miłość Film Online.

Obecnie oglądających: 289To musi być miłość

To musi być miłość

Nov. 05, 2021100 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono4

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć To musi być miłość film online?

To musi być miłość: Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

Opis filmu

Film To musi być miłość to polska świąteczna komedia romantyczna, za reżyserię której odpowiedzialny jest Michał Rogalski, natomiast scenariusz do filmu napisała Agnieszka Pilaszewska. W filmie zagrali między innymi Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Anna Smołowik, Jan Englert, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala oraz Mateusz Rusin. Akcja filmu To musi być miłość rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda? Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i na złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr? Film To musi być miłość jest pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną w klimacie świąt, gdzie każdy – singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach – odnajdą w nim cząstkę siebie.

Obsada filmu

W głównych rolach występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafal Królikowski, Mateusz Rusin, Malgorzata Zajaczkowska i Jan Englert. Za tę polską komedię odpowiadają producenci Narzeczonego na niby. Reżyserem filmu jest Michał Rogalski. Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Do sieci trafił zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

To musi być miłość

To musi być miłość
Oryginalny tytuł To musi być miłość

Reżyser

Obsada

Komentarze

108 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Zmierzch Wampiry w odwrocie
Thunderpants
Hubie ratuje Halloween
Lekarstwo na miłość
Gnaw
Riverdance: The Animated Adventure
Daleko od nieba
Bracia Marx w cyrku
Każdy sposób jest dobry
Sorority Boys
Fixing Pete
Abbott i Costello – Najlepsze skecze 1
×