Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Swingersi Film Online.

Obecnie oglądających: 175Swingersi

Swingersi

Baiwmy się w dużym gronie!Feb. 25, 2020
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosów
Udostępniono33

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Swingersi 2020 online?

Najpopularniejsze polskie filmy w 2019 roku obejmowały głównie projekty komercyjne, takie jak Kogel Mogel 3, Polityka, Planeta singli 3 oraz Boże Ciało online. Sukces tego ostatniego filmu jest szczególnie satysfakcjonujący, ponieważ jest kolejnym dowodem na to, że widzowie w Polsce są gotowi zaangażować się w nieco bardziej ambitne projekty. Cały film Swingersi 2020 to może być właśnie jeden z takich filmów. To ciekawa komedia o życiu erotycznym. Natomiast wiele osób czeka na debiut reżyserski filmu Arkansas 2020 online. Chociaż to oczywiście film zagraniczny.

Przeżywasz nudę i rutynę w związku? Seks spowszedniał jak codzienna zmiana bielizny, a ogień w sypialni kochanków wygasł. Tak to już niestety jest w tych czasach. Ludzie nie mają czasu na bliskość. Są tym już nawet czasami znudzeni. Ograniczają się jedynie do standardowego współżycia. Traktuje to trochę jak przymus. A wymówki takie jak ból głowy to zna chyba każdy. Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń. Dorota marzy o namiętności jak w filmie Nowe oblicze Greya, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli całymi dniami grać na Playstation lub komputerze. Coraz więcej erotycznych filmów powstaje w Polsce. Tak samo film 365 dni.

Czy ten film poradzi sobie z innymi produkcjami?

W filmie znajdziemy też niby idealną parę z show-biznesu. To oczywiście Iwona i Fabian. Żyją w ciągłej pogoni za nowymi followersami i lajkami. To jest ich wirtualne życie i nic innego się dla nich nie liczy. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach. Co z tego wszystkiego wyniknie? Zobaczcie sami oglądając cały film Swingersi 2020.

Ciesze się, że tego filmu nie wykona Patryk Vega. W 2019 roku zaprezentował dwa filmy w kinach, z których oba miały ponad milion widzów. Nie ma sensu dyskutować o ich jakości, ponieważ film Polityka i Kobiety mafii 2 okazały się bardzo kiepskie. Zresztą widać to po ocenach na każdym z portali filmowych. Nawet na IMDb. Można powiedzieć, że przyjęły falę ostrej krytyki. Warto jednak przypomnieć jeden bardzo ważny aspekt propozycji Vegi. Mniejsze kina często potrafią przetrwać, oddychać i zarabiać dzięki swoim filmom, które przyciągają widzów do kin. W filmie zobaczymy takich aktorów jak Ilona Ostrowska czy Joanna Liszowska.

Swingersi

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Oryginalny tytuł Swingersi
Oceny z TMDb 2 1 głosy

Komentarze

189 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Critters 4
Pod jednym dachem
Los numeros
Mój chłopak się żeni
Wkręceni
Szczęśliwe święta
W krainie pieniądza
Kochanie, zmniejszyliśmy siebie
Ryzykowny interes
Powrót do Itaki
Eksperci
Ta ostatnia noc
×