Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Swingersi Film Online.

Obecnie oglądających: 301Swingersi

Swingersi

Baiwmy się w dużym gronie!Feb. 25, 2020
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosów
Udostępniono24

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Swingersi 2020 online?

Najpopularniejsze polskie filmy w 2019 roku obejmowały głównie projekty komercyjne, takie jak Kogel Mogel 3, Polityka, Planeta singli 3 oraz Boże Ciało online. Sukces tego ostatniego filmu jest szczególnie satysfakcjonujący, ponieważ jest kolejnym dowodem na to, że widzowie w Polsce są gotowi zaangażować się w nieco bardziej ambitne projekty. Cały film Swingersi 2020 to może być właśnie jeden z takich filmów. To ciekawa komedia o życiu erotycznym. Natomiast wiele osób czeka na debiut reżyserski filmu Arkansas 2020 online. Chociaż to oczywiście film zagraniczny.

Przeżywasz nudę i rutynę w związku? Seks spowszedniał jak codzienna zmiana bielizny, a ogień w sypialni kochanków wygasł. Tak to już niestety jest w tych czasach. Ludzie nie mają czasu na bliskość. Są tym już nawet czasami znudzeni. Ograniczają się jedynie do standardowego współżycia. Traktuje to trochę jak przymus. A wymówki takie jak ból głowy to zna chyba każdy. Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń. Dorota marzy o namiętności jak w filmie Nowe oblicze Greya, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli całymi dniami grać na Playstation lub komputerze. Coraz więcej erotycznych filmów powstaje w Polsce. Tak samo film 365 dni.

Czy ten film poradzi sobie z innymi produkcjami?

W filmie znajdziemy też niby idealną parę z show-biznesu. To oczywiście Iwona i Fabian. Żyją w ciągłej pogoni za nowymi followersami i lajkami. To jest ich wirtualne życie i nic innego się dla nich nie liczy. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach. Co z tego wszystkiego wyniknie? Zobaczcie sami oglądając cały film Swingersi 2020.

Ciesze się, że tego filmu nie wykona Patryk Vega. W 2019 roku zaprezentował dwa filmy w kinach, z których oba miały ponad milion widzów. Nie ma sensu dyskutować o ich jakości, ponieważ film Polityka i Kobiety mafii 2 okazały się bardzo kiepskie. Zresztą widać to po ocenach na każdym z portali filmowych. Nawet na IMDb. Można powiedzieć, że przyjęły falę ostrej krytyki. Warto jednak przypomnieć jeden bardzo ważny aspekt propozycji Vegi. Mniejsze kina często potrafią przetrwać, oddychać i zarabiać dzięki swoim filmom, które przyciągają widzów do kin. W filmie zobaczymy takich aktorów jak Ilona Ostrowska czy Joanna Liszowska.

Swingersi

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Oryginalny tytuł Swingersi
Oceny z TMDb 2 1 głosy

Komentarze

329 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Night of the Living Dicks
Hint of Love
Absolument fabuleux
Gettin’ In
Opportunity Knocks
Viktor und Viktoria
Commedia Sexy
The Best Thief In The World
Przyjaźń czy kochanie?
Słoneczny Wojownik
Los numeros
Zoombies 2
×