Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Co w duszy gra – Soul Film Online.

Obecnie oglądających: 295Co w duszy gra – Soul

Co w duszy gra – Soul

Nov. 19, 202090 Min.
Twoja ocena: 10
10 1 głos
Udostępniono7

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć film Co w duszy gra – Soul online za darmo?

W filmie Co w duszy gra – Soul śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”.

Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Podróże z ulic Nowego Jorku do kosmicznych królestw, podczas których bohaterowie poznają odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania.

Opis filmu:

Film Pixara od twórców Odlotu, Coco i W głowie się nie mieści. Mi to wystarczy, żeby wybrać się do kina. Nieważne o czym by był. A w sumie nadal tak nie do końca wiadomo, o czym Soul (tytuł oryginalny) będzie. W zwiastunie pytają nas, jak mamy zamiar przejść do historii. Głównym bohaterem całości będzie niejaki Joe Gardner. To nauczyciel, marzący o graniu jazzu… chociaż patrząc na tytuł możemy zgadywać, że przepada również za soulem. A może to tylko taka zbieżność słów? Wracając jednak do Joego! Pewnego dnia przypadkiem wpada do studzienki kanalizacyjnej. Zamiast jednak ocknąc się, leżąc w ściekach, budzi się w tajemniczym duchowym wszechświecie, w którym wita go niejaka 22.

Trudno jest mieć jakiekolwiek obawy względem tego filmu. Biorąc pod uwagę dorobek twórców i specyfikę samego Pixara, niemal na pewno dostaniemy coś fenomenalnego. Liczę na kolejny popis umiejętności wykorzystania technik animacji. Czy da się jeszcze piękniej niż w Toy Story 4? Pewnie tak! Wierzę tez, że za produkcją będzie szła jakaś lekcja, na temat której będzie można porozmawiać z dzieckiem po seansie, a i dorosłym da trochę do myślenia. Gdyby tylko nie trzeba było aż tyle czekać…

Co w duszy gra - Soul cały film online cda zalukaj za darmo

Co w duszy gra – Soul
Co w duszy gra – Soul
Co w duszy gra – Soul
Oryginalny tytuł Soul

Reżyser

Pete Docter
Reżyser

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Daveed Diggs isPaul (voice)
Paul (voice)

Komentarze

315 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Granica
Thor Wszechmogacy
Planeta 51
Seuls
Kot w butach
Rodzina Addamsów
Robo-Pies 2
Rodzice sami w domu: Pani Busche (2017)
O dziewczynie skaczącej przez czas
Operacja Hamburger
Finding Ohana
Aladyn
×