Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Matrix Zmartwychwstania Film Online.

Obecnie oglądających: 293Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania

Dec. 15, 2021GermanyNot Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Matrix Zmartwychwstania film online?

Matrix Zmartwychwstania: Keanu Reeves w swojej roli zdaje się być jeszcze bardziej zagubiony niż w poprzednich filmach. I to wypada świetnie – bohater jest tak samo skołowany jak widzowie. Nie wie, co się dzieje. Nie jest w stanie powiedzieć, co jest fikcją, a co rzeczywistością. I my, siedząc w kinie, zmagamy się z tym samym problemem. Kibicujemy mu, by połączył wszystkie kropki i ukazał nam właściwy obraz sytuacji. Cieszą powroty kilku bohaterów z poprzednich części. Nie zdradzę wam więcej, bo może nie oglądaliście wszystkich zwiastunów.

Opis filmu

Gdy w 1999 roku Matrix trafił do kin, zmienił rynek filmowy na zawsze. Wykorzystane przez siostry Wachowskie efekty specjalne były rewelacyjne. Nie każdemu podobała się wizja świata wygenerowanego przez program komputerowy, w którym ludzie są niewolnikami i żyją w iluzji, jednak mało kto nie był oczarowany jej wizualną stroną. Niestety, dwie kolejne części z 2003 roku nie przekraczały już żadnych granic wizualnych, a i pod względem opowieści nie podbiły serc fanów oryginału. Gdy siostry zaczęły tłumaczyć, czym dokładnie jest Matrix i kto za nim stoi, czar nagle prysł. Niemniej, gdy ogłoszono, że po raz czwarty wrócimy do przygód Neo, wszystkim fanom podniosło się ciśnienie. Trochę za sprawą nostalgii, a trochę z ciekawości. Wszak zakończenie Matrix Rewolucje nie dawało nam nadziei na powrót Keanu Reevesa jako zbawiciela.

Recenzja filmu

Ciekawie prezentuje się Yahya Abdul-Mateen II jako Morfeusz. Młody aktor podszedł do tej postaci w zupełnie inny sposób niż grający go przed laty Laurence Fishburne. Jest bardziej wyluzowany i mniej tajemniczy. Wprowadza trochę świeżości do tej opowieści. Sceny, w których jest zagubiony w nowej roli, wypadają niezwykle naturalnie – są bardzo intrygujące i przykuwają uwagę. Podobnie jest z postacią Bugs (Jessica Henwick). Jej podejście do Neo nie jest takie jak kiedyś Trinity. Ona nie widzi w nim zbawcy, a raczej idola. Zachowuje się przy nim jak fanka w obecności gwiazdy rocka. Widać po niej kipiące emocje, ale także chęć zaimponowania mu wiedzą, opanowaniem i lojalnością.

Matrix Zmartwychwstania

Oryginalny tytuł The Matrix Resurrections

Komentarze

133 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mściciel
Alien Express
Deadliest Prey
Przygody młodego Indiany Jonesa: Pawie oko
Terminator 2: Dzień Sądu
Noc Wojownika
A Time to Die
Ex Restoration
Kosmiczna Czwórka: Operacja Imaginarium
Wanted
Three Worlds
G-Loc
×