Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Sposób na świętego – Fatman Film Online.

Obecnie oglądających: 195Sposób na świętego – Fatman

Sposób na świętego – Fatman

Nov. 13, 2020UKR
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć film Sposób na świętego – Fatman cda zalukaj za darmo?

Mel Gibson w filmie Sposób na świętego – Fatman gra świętego Mikołaja, którego praca jest coraz trudniejsza. Walczy o to, by przetrwać w tej branży. Sprawy się komplikują, gdy 12-latek imieniem Billy zdenerwował się, że Mikołaj zostawił mu kawałek węgla zamiast prezentu. To w kulturze amerykańskiej jest kara dla niegrzecznych dzieci. Billy więc zatrudnia zawodowego mordercę, by się zemścić.

Święty? Nie do końca..

Postać Świętego Mikołaja była już w kinie wykorzystywana w zaskakujący sposób, Tim Allen musiał zastąpić prawdziwego świętego w komedii „Śnięty Mikołaj”, jeszcze bardziej pokręconą rolę odegrał Bill Bob Thorton w filmie „Zły Mikołaj”, w którym oszust i pijak odgrywający w sklepach postać Świętego musi zaopiekować się małym chłopcem. Wygląda jednak na to, że wszystkie te filmy w nieikonicznym podejściu do legendy przebije „Fatman”, którego zwiastun pojawił się właśnie w sieci, a możecie obejrzeć go poniżej.

Czego my tutaj nie znajdziemy, Mel Gibson jako sfrustrowany i wypalony Mikołaj, współpracujący razem z Elfami z Armią Stanów Zjednoczonych i ścigany przez zawodowego zabójcę, wynajętego przez zawiedzione prezentem dziecko. Mało? Mamy więc strzelaniny, wybuchy, pojedynki karate, dużo humoru i zabawną obsadę (Walton Goggins wygląda na równie trafioną decyzję co Gibson). Tak przynajmniej wygląda to na bardzo zabawnym zwiastunie.

Świąteczny klasyk?

Muszę przyznać, że mam dużą słabość do tak mocno odjechanych filmów i mam nadzieję, że film „dowiezie” poziom zwiastuna. Może wtedy pojawi się jakaś alternatywa dla niezniszczalnego „Kevina. Sam w domu” dla tego promila społeczeństwa, któremu się już znudził. Film ma otrzymać kategorię „R”, więc jest nadzieja, że twórcy nie będą bawili się w półśrodki. W tym serwisie VOD w Polsce będzie można zobaczyć ten film (na kina nie liczę), ale biorąc pod uwagę, że nad Wisłą wszyscy uwielbiają tak święta, jak i Mela Gibsona, mam nadzieję, że ktoś się skusi.

Sposób na świętego - Fatman

Sposób na świętego – Fatman
Sposób na świętego – Fatman
Sposób na świętego – Fatman
Oryginalny tytuł Fatman

Reżyser

Eshom Nelms
Reżyser

Obsada

Mel Gibson isChris Cringle / Santa Claus
Chris Cringle / Santa Claus
Walton Goggins isSkinny Man
Skinny Man
Paulino Nunes isWeyland Meeks
Weyland Meeks
Michelle Lang isLindsey Kemp
Lindsey Kemp
Deborah Grover isAnne Marie
Anne Marie

Komentarze

106 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Everest
Skate God
Just Between Us
Virginia City
The Last Heist
Zapętleni
Niepokonany Wojownik
The Directive
In My Skin
Kobieta idzie na wojnę
Zacznijmy od nowa
The Wild Party
×