Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Asymetria Film Online.

Obecnie oglądających: 169Asymetria

Asymetria

Nov. 13, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Asymetria online?

Asymetria” w reżyserii Konrada Niewolskiego, nawiązująca do jego kultowej już „Symetrii” z 2003 roku, to jeden z najciekawiej zapowiadających się polskich filmów tego roku. Film miał trafić do kin w listopadzie, ale wygląda na to, że reżyser zdecyduje się na inny rodzaj dystrybucji. Teraz jednak koncepcja się zmieniła. Film, który miał do kin trafić 13 listopada, będę dystrybuowany w inny sposób. Konrad Niewolski najpierw opublikował wideo, w którym powiedział, że boi się, że kina z powodu pandemii będą zamknięte jesienią, a kilka dni temu zaprezentował kolejny film.
Konrad Niewolski zaznacza, że „Asymetria” tylko luźno jest powiązana z kultową „Symetrią”, ale widzowie powinni spodziewać się dużo mocniejszego i mroczniejszego filmu niż obraz z 2003 roku. W roli głównej na ekranie pojawi się Mikołaj Roznerski, który jeszcze tydzień temu był przekonany, że „Asymetria” trafi do kin i reklamował ją w „Tańcu z gwiazdami”.
Weekend otwarcia „Asymetrii” na PPV wyznaczono na 13-15 listopada. Szczegóły dotyczące projekcji jeszcze nie są znane. Tutaj warto dodać, że jeszcze niedawno Konrad Niewolski zastanawiał się nad przedpremierowymi pokazami „Asymetrii” w sieci, na której dostęp można byłoby uzyskać jedynie kupując bilety za pomocą kryptowaluty, którą właśnie wprowadza Niewolski.

Obsada filmu Asymetria:

W obsadzie „Asymetrii”, obok Mikołaja Roznerskiego, znaleźli się m.in. Marek Molak, Mateusz Nędza, Paulina Szostak, Dariusz Biskupski, Andrzej Andrzejewski, Popek, Oliwia Hołozubiec, Michał Włodarczyk, Mateusz Murański, Mirosław Dąbrowski aka Misiek z Nadarzyna, Grażyna Szapołowska, Piotr Fronczewski, Adriana Kalska oraz Jan Frycz.
Jednocześnie „Asymetria” ma ogromne wsparcie ze strony raperskiej. Powstaje rapowy soundtrack filmu, który zapowiada się bardzo ciekawie. Do tej pory w sieci znalazły się dwa utwory promujące „Asymetrię”, które wykonali Książe Kapota i Avi oraz Rena.
„Asymetria” zapowiada jest jako mocne i gangsterskie kino, które swoim klimatem będzie nawiązywać do pamiętnej „Symetrii”. Za reżyserię odpowiada Konrad Niewolski, natomiast autorem scenariusza jest Wojciech Rzehak, który wcześniej wspólnie z Wojciechem Smarzowskim napisał „Kler”. „Asymetria” do kin trafi 2 października.

Asymetria

Asymetria
Oceny z TMDb 10 12,311 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

307 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ride
Wieczny singiel
Carter High
Truth
Angel-A
Applause
Pożyczony narzeczony
Harry and Meghan: Escaping the Palace
London Town
Tribhanga – Tedhi Medhi Crazy
Bond of Silence
Piękny umysł
×